Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka” i Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce zapraszają na kolejne spotkanie w ramach projektu „Świadomie aktywni – międzypokoleniowe zajęcia w obszarze kultury i sztuki”.
W najbliższy wtorek 8.11.2016 o godz. 16:00 w Czytelni dla Dorosłych odbędą się warsztaty pt. „Kreowanie Kontaktu” – prowadzone przez Dariusza Skibińskiego – aktora, reżysera i teoretyka teatru.
Warsztaty mają charakter spotkań integracyjnych. Pan Dariusz Skibiński – moderator, zachęci do autoprezentacji. Wskaże formy i możliwości autoprezentacji.
Uczestnicy rozwiną swoją kreatywność wykorzystując różne narzędzia i techniki teatralne, a także wspólne stworzą mini-spektakl.
Zapraszamy osoby w różnym wieku o różnych zainteresowaniach Mamy nadzieję na wspólną inspirującą rozmowę, przy filiżance aromatycznej herbaty.
Wstęp wolny.
Organizator: Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka”
Partner: Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce
Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach realizacji Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych.

asos_logo_ai-01male-1