Wolontariusze programu Erasmus +, Elisa i Charly  wraz ze Stowarzyszeniem Kulturalnym „Pocztówka” organizują wydarzenia z okazji obchodów Dni Kultury Francuskiej.

W programie:
Koncert „Klara Spotyka Edit i jej przyjaciół” 23.03.2017 (czwartek), godz. 18:00, sala kolumnowa – Hajnowski Dom Kultury (ul. T. Sołoniewicz 4, Hajnówka)
Będziecie mogli posłuchać piosenek słynnej francuskiej piosenkarki Edith Piaf w wykonaniu Klary Gmiter i jej zespołu. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.

Wieczór gier planszowych, 24.03.2017 (piątek), godz. 17:00-20:00, Restauracja „Starówka” (ul. Wierobieja 21, Hajnówka)
Na gry planszowe zapraszamy osoby od 10 roku życia i starsze. Mamy gry nie tyko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Sprawdzimy, która gra ujawni Waszą kreatywność i wyobraźnię, czy potraficie wcielić się w postać, która potrafi blefować i skraść skarb szefowi mafii.
Zapraszamy również osoby, które chcą po prostu obserwować grających i spędzić miło czas w znakomitej atmosferze, którą zapewnia „Starówka”.
Nie obawiajcie się, jeśli nie znacie żadnych gier i reguł. Na miejscu będą osoby, które pomogą wybrać odpowiednią planszówkę i wytłumaczą zasady gry.
Zapraszamy o dowolnej porze w czasie trwania wydarzenia.

Francuskie śniadanie i filmy krótkometrażowe, 25.03.2017 (sobota), godz. 10:00 – 12:00, sala kolumnowa – Hajnowski Dom Kultury (ul. T. Sołoniewicz 4, Hajnówka)
Wydarzenie ma ograniczoną do 40 liczbę miejsc, więc kto pierwszy ten lepszy! (sala nie pomieści więcej osób, ponieważ publiczność będzie siedzieć bezpośrednio na scenie)
Zapraszamy na francuskie śniadanie, podczas którego będziemy oglądać krótkometrażowe filmy rodem z Francji. Komedia, dramat, filmy przygodowe, animacje – każdy znajdzie coś dla siebie.
Filmy będą z polskimi napisami.
Dla osób od 10 roku życia.

WSTĘP WOLNY!
DO ZOBACZENIA!

Wydarzenie współorganizują nasi wolontariusze z Francji: Elisa i Charly.

Partnerzy: Miasto Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury, Restauracja „Starówka”

HajnówkaHDK1images

 

 

Plakat przygotowali: Camille Bendahan, Olexandr Feshchenko

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!
Zapraszamy!

logo-pocztowkalogo-wertep

 

final final