A3Teatr to teatralne panopticum. Tworzy spektakle, w których nie ma słów i nie ma bariery językowej – spektakle są zrozumiałe na każdej szerokości geograficznej. Jest muzyka grana na żywo, widowiskowy obraz, piękne kostiumy i makijaże, brawurowe akcje i działania. A3Teatr łączy elementy tańca z ruchem i muzyką; duże znaczenie znajduje w wyraźnym geście i pantomimie. Opowiadane bez słów historie aktorzy czytelnie grają na scenie. Widz widzi i słyszy historie zabawne, komiczne oraz skłaniające do chwili refleksji. Aktorzy tworzą  kalejdoskop obrazów – dynamicznych i statycznych, zabawnych i nostalgicznych.

A3TEATR – „Punch i Judy” / PL

  • Narewka, 29.07 (piątek), godz. 17:00
  • Narew, 30.07 (sobota), godz. 17:00
  • Kleszczele, 31.07 (niedziela), godz. 17:00

„Punch i Judy” zjednuje sobie publiczność ironią, ripostą, humorem wartka akcją, lekką fabułą z podtekstem. Spektakl tworzy kolorowy świat żartu i komizmu sytuacji wciągający zarówno dzieci jak i dorosłą publiczność w historię rodem z każdej społeczności miejskiej: Punch – rozbrykany wisus, wrzaskliwa matrona Judy toczą walkę podjazdową o dowodzenie w sytuacjach, które zdarzają się wszystkim i na co dzień. Ponieważ do akcji wkraczają postaci Konia, Psa, Policjanta i Doktora – historia nabiera rozpędu, rozmachu i rubaszności.

Bezpośredni kontakt z widzem w połączeniu z muzyką, dialogiem i dynamiczną akcją budzi w widzach ciekawość, aktywność i buduje relacje działań ulicznych.