A3Teatr to teatralne panopticum. Tworzy spektakle, w których nie ma słów i nie ma bariery językowej – spektakle są zrozumiałe na każdej szerokości geograficznej. Jest muzyka grana na żywo, widowiskowy obraz, piękne kostiumy i makijaże, brawurowe akcje i działania. A3Teatr łączy elementy tańca z ruchem i muzyką; duże znaczenie znajduje w wyraźnym geście i pantomimie. Opowiadane bez słów historie aktorzy czytelnie grają na scenie. Widz widzi i słyszy historie zabawne, komiczne oraz skłaniające do chwili refleksji. Aktorzy tworzą  kalejdoskop obrazów – dynamicznych i statycznych, zabawnych i nostalgicznych.

A3TEATR – „Zmysły” / PL

  • Narewka 29.07 (piątek), godz. 19:00
  • Narew 30.07 (sobota), godz. 19:00
  • Kleszczele 31.07 (niedziela), godz. 19:00
  • Bielsk Podlaski 14.08 (niedziela), godz. 17:00

ZMYSŁY! Kuszące, flirtujące, pociągające, szalejące, wrzeszczące, śpiewające i rozśmieszające – zagadkowo, z przymrużeniem oka, zza trzepotu rzęs uwodzą publiczność „Zmysłowym” surrealistycznym kabaretem lirycznym pełnym wokalnych popisów solo, żartów i gagów, interakcji z widzem dorosłym i familijnym.

Śpiewające Uszy, Stepujące Gałki Oczne, czy Nosem z Gilem i machiną Ust Korali, Pomocna Dłoń – są barwnym, absurdalnym i wywołującym i uśmiech działaniem.

Absurd sytuacji idzie pod rękę z Komizmem, a wszystko w barwnej formie wszystkich Zmysłów. Aktorzy nawiązują kontakt z widzem, intrygują przechodnia, wciągają go w interakcje.