Deborah Hunt specjalizuje się w budowie i teatralnym wykorzystaniu masek i marionetek oraz obchodzi 45 lat tworzenia i prezentacji oryginalnych prac teatralnych. Współpracowała z różnymi grupami jako artystka i pedagog w Nowej Zelandii, USA, Anglii, Japonii, Meksyku, Gwatemali, Salwadorze, Nikaragui, Las Islas inglesas de Barlovento, Puerto Rico, Argentynie, Hiszpanii, Danii, Serbii, Noruega, Australii, Wenezueli, Kubie, Singapurze, Włoszech, Jordanii, Ekwadorze, Taiwanie, Kolumbii, Korei i Brazylii.
Założyciel i Dyrektor MASKHUNT MOTIONS. Pochodzi z Nowej Zelandii mieszka w Puerto Rico od 1990 roku. Współpracuje co roku z Odin Teatret w Danii, jest członkiem Magdalena Project i jest założycielem festiwalu marionetek Titeretady w Puerto Rico. Pracuje nieprzerwanie, aby rozszerzyć granice występów z użyciem masek i marionetek dla dorosłych.

DEBORAH HUNT – „Dance Macabre” – parada / PR

  • Bielsk Podlaski, 30.07 (niedziela), godz. 18:00
  • Policzna, 03.08 (czwartek), godz. 19:30
  • Hajnówka, 06.08 (niedziela), godz. 13:00
  • Kleszczele, 12.08 (sobota), godz. 19:00
  • Białowieża, 13.08 (niedziela), godz. 18:00

Dance macabre to nie strach, śmierć, makabryczne maski. To dźwięki, taniec i energia życia. Feeria barwnych masek, mega marionety oraz wielkie dłonie, które mogą dotknąć niespodziewanie każdego i wszędzie. Wszystko jest  zaskakujące i niecodzienne, jakby nie z tego świata, ale nie przerażające. Do zabawy w tworzenie masek zaprasza artystka pochodząca z Nowej Zelandii, mieszkająca w egzotycznym Puerto Rico. Zapraszamy do parady, która przejdzie ulicami miasta i wciągnie do zabawy.

Deborah belgrade 2