Zapraszamy wszystkie dzieci z Hajnówki do udziału w warsztatach teatralno-lalkarskich, które odbywać się będą w terminie 3-7.07.2017 w Oddziale dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce.

Zajęcia odbywają się pod opieką animatorów – instruktorów, profesjonalnych aktorów sztuki lalkarskiej. Instruktorzy zapoznają uczestników z różnymi rodzajami lalek, pokażą im przykładowe lalki oraz omówią techniki animowania lalek. Następnie przedstawią techniki tworzenia kukiełek, omówią i dobiorą materiały do tego niezbędne.
Po wstępie i krótkim przygotowaniu teoretycznym – rozpoczną się zajęcia praktyczne: każdy uczestnik z pomocą instruktorów rozpocznie tworzenie własnych lalek. Podczas zajęć dzieci samodzielnie wykonają kukiełki i nauczą się je animować.
Warsztaty zakończą się pokazem, na który dzieci zaproszą swoich rodziców. Mini-pokaz związany będzie z wybraną przez dzieci bajką.

Po skończeniu warsztatów wszyscy uczestnicy będą mogli zabrać do domu własnoręcznie stworzone kukiełki-zabawki.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ogólnodostępny.

Obowiązują zapisy na podstawie wypełnionej karty zgłoszenia: karta zgłoszenia wakacje z teatrem.
Zgłoszenia przyjmowane są mailowo (biuro@a3teatr.pl) oraz Oddziale dla dzieci Biblioteki. Termin nadsyłania zgłoszeń: 28.06.2017.
Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. / UWAGA ! NABÓR ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONY / 

Projekt dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Hajnówka.

Hajnówka

 

 

 

Organizator: Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka”
Email: biuro@a3teatr.pl
Tel. 513 172 746

logo-pocztowka

 

 

 

Partner: Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce

logo